На ранок четверга, 31 липня, через сильні погодні умови 75 населених пунктів в шести областях залишилися без електрики.
Про це повідомила НЕК "Укренерго" у соціальній мережі Фейсбук.
"Внаслідок несприятливих метеорологічних умов (громи, шквали) – на ранок без електропостачання залишаються 75 населених пунктів в шести областях. Ремонтні бригади працюють над усуненням пошкоджень на лініях. Очікується, що до кінця доби всі абоненти отримають електроенергію", - йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що споживання електроенергії має тенденцію до зниження. Сьогодні, 31 липня, на 9:30 воно було на 7% нижчим, ніж у той же час вчора, 30 липня. Це пов'язано зі зниженням температури по всій Україні. Крім того, у більшості регіонів спостерігається сонячна погода, що сприяє ефективній роботі домашніх сонячних електростанцій і відповідному зменшенню споживання з загальної мережі.
Вчора, 30 липня, було зафіксовано денний максимум споживання, який виявився на 5% нижчим, ніж максимальне споживання попереднього дня, 29 липня. Причина цього – значне зниження температури повітря.
У НЕК "Укренерго" нагадали, що енергосистема України продовжує відновлення після масованих атак з боку росії. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб'єктах тривають.