Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у п’ятницю, 13 червня, вирушить до Чехії.
На запрошення чеського міністра Яна Ліпавського, Сибіга візьме участь у важливому заході.
У Празі він долучиться до форуму GLOBSEC-2025, де заплановано обговорення проблеми російської агресії проти України та можливостей для встановлення миру.
Сподіваються, що його виступ приверне увагу світової спільноти до терористичних дій Росії проти нашої країни, а також до необхідності посилення тиску на агресора та підтримки України.
Перед початком зустрічі у форматі "Веймар Плюс", Сибіга висловив своє обурення щодо привітань, які надійшли з деяких країн з нагоди дня Росії.
Країни у форматі "Веймар+" оголосили 12 червня про готовність підвищити тиск на Росію, яка не виконала своїх зобов’язань щодо миру.