Чемпіон світу в надважкій вазі за версією IBF Даніель Дюбуа висловив свої очікування перед повторною зустріччю з Олександром Усиком.
Ці слова боксера наводить Bad Left Hook.
"Я стану в рази кращим, ніж у першому бою. Це новий етап у моїй кар'єрі, я буду сильнішим, ніж у поєдинку проти Ентоні Джошуа. Я просто перетворюся на бойову машину, якою насправді й є.
Я буду настільки агресивним, що він не зможе цього витримати. Я відправлю Усика у нокаут і справедливо заберу всі титули", – зазначив Дюбуа.
Нагадаємо, що бій Усик – Дюбуа 2 відбудеться у Лондоні 19 липня 2025 року.