Київський клуб з баскетболу Будівельник оголосив про відновлення жіночої команди.
Про це інформує пресслужба клубу.
Будівельник планує брати участь у жіночій Суперлізі вже у сезоні 2025/26. Інформація про комплектування команди буде надана пізніше.
"Ми з великим задоволенням повідомляємо про повернення жіночої команди Будівельника, яка знову готова до боротьби за найвищі досягнення в українському жіночому баскетболі", – зазначається в заяві.
Жіноча команда Будівельника грала в Суперлізі в сезоні 2021/22, який було завершено раніше через початок повномасштабного вторгнення РФ в Україну. У тому сезоні клуб здобув 20 перемог у 24 поєдинках.
Нагадуємо, що Будівельник був виключений із Суперліги в середині сезону 2023/24 через фінансові труднощі.